Pandora Store Femman - Göteborg

Adresse: 411 06 Göteborg, Sverige.
Telefon: 31802233.
Hjemmeside: stores.pandora.net
Specialer: Smyckesbutik.
Andre interessante oplysninger: Rullstolstillgänglig ingång, Rullstolstillgänglig parkering, Går snabbt, Bankkort, Kreditkort, Mobilbetalningar med NFC.
Anmeldelser: Dette firma har 9 anmeldelser på Google My Business.
Gennemsnitlig mening: 5/5.

📌 Placering af Pandora Store Femman

Pandora Store Femman 411 06 Göteborg, Sverige

⏰ Åbningstider for Pandora Store Femman

  • Måndag: 10–20
  • Tisdag: 10–20
  • Onsdag: 10–20
  • Torsdag: 10–20
  • Fredag: 10–20
  • Lördag: 10–18
  • Söndag: 10–18

Pandora Store Femman

Adresse: 411 06 Göteborg, Sverige.

Telefon: 31802233.

Hjemmeside: stores.pandora.net.

Specialer: Smyckesbutik.

Pandora Store Femman er en autoriseret butik til at kjøbe Smyckesbutik fra Pandora.

Butikken tilbyder en bred samling av Smyckesbutik til både herrer og kvinner.

Andre interessante oplysninger:

Rullstoltilgængeligt indgang og parkering.

Går snabbt til butikken.

Bankkort, Kreditkort og Mobilbetalninger med NFC er alle akcepteret.

Anmeldelser:

Dette firma har 9 anmeldelser på Google My Business.

Gennemsnitlig mening:

5/5.

Pandora Store Femman er kendt for sin god service og imødekommende personal.

De tilbyder en bred samling af Smyckesbutik til både herrer og kvinner.

Butikken er tilgængelig for rullstol, og parkeringen er også rullstoltilgængeligt.

Det er nemt at gå til butikken, og der er mulighed for at betale med bankkort, Kreditkort og Mobilbetalninger med NFC.

Characteristics: Smyckesbutik, tilgængelig for rullstol, parkering tilgængelig for rullstol, god service, imødekommende personal.

👍 Anmeldelser af Pandora Store Femman

Pandora Store Femman - Göteborg
Da B.
5/5

Ojojoj vilken service! Mycket lyxigt känsla i butiken & säljare med otrolig charm och engagemang. De har de mesta i sortimentet. Trevlig & fin upplevelse!

Pandora Store Femman - Göteborg
Olha B.
5/5

Trevlig personal som hjälper dig att föreslå och välja smycken 👍

Pandora Store Femman - Göteborg
Jonatan K.
5/5

Trevlig personal 🙂

Pandora Store Femman - Göteborg
Eszter K.
5/5

Az eddigi legjobb Pandora élményem. Nagyon kedves és alapos volt az eladó! Nem volt az a szokásos tömegnyomor sem annak ellenére, hogy a plázában sokan voltak.

Pandora Store Femman - Göteborg
Ember S.
5/5

I came here to buy swedish charms: there are 3: (549) viking, (649) lion, and (449) crown.

Pandora Store Femman - Göteborg
Malin S.
5/5

Kind and helpful staff!
Helps you find your favorite new charms by asking what you like.
Otherwise it is quite a jungle.

I came in with a duplicate charm from Pandora and it was no problem to change it to another charm (since I had bought it in a Pandora-store).

Pandora Store Femman - Göteborg
Ozi C.
5/5

Güzel satıcılar ilgili. Fiyatlar Türkiye ile hemen hemen aynı.

Pandora Store Femman - Göteborg
Rhon R.
5/5

Super nice sales staff, great selection.

Go up